instagram takipçi hilesi instagram takipçi instagram beğeni hilesi


Kategoriler


Sayfalar

Tuz lambaları ve tuz lambasının faydaları

TUZ
Tuzların çoğu artı ya da eksi yüklü atomlardan ya da iyon denen Atom gruplarından oluşur.
Çankırı kaya tuzu milyonlarca yıl öncesi kuruyan denizlerinden arta kalan tuz yataklarından bazıları uzun yıllar yüksek basınç altında kalarak kristalleşmesinden oluşmuştur.En sağlıklı ve kaliteli olan tuz Çankırı tuzudur diyebiliriz.

TUZ LAMBASI

Çankırı tuz lambacısı, Çankırı organik kaya tuzundan üretilmiş tuz lambaları yaydığı negatif (-) iyonlar, havadaki tozları, polenleri ve bakterileri temizler. Bunun yanı sıra alerjik rahatsızlıklara, astım hastalarına, bağışıklık sistemi zayıf olanlara, soğuk algınlığına,  migren sorununa, saman nezlesine, mevsimsel rahatsızlıklara ve horlama problemlerine de bire bir faydaları bulunmaktadır.
Havadaki koku ve nemi azaltır, rahat bir uyku ortamı sağlar, sigaranın etkilerini azaltır ve ayrıca yaraların iyileşme sürecini hızlandırır.
Sizde sanatsal bir esere dönüştürülmüş organik çankırı tuzundan elde edilmiş tuz lambalarına sahip olmak isterseniz bizimle iletişem geçebilirsiniz.
Yazar Hakkında

metehan

tuz lambacısı


Yorumlar


No comments yet! Be the first:

Your Response


Ücretsiz Makale Paylaş agar io oyna agar io pvp silkroad pvp serverler silkroad 110 cap serverler Film Seyret Game of Thrones izle yabancı dizi izle

Çok Okunanlar - Tüm Kategoriler