instagram takipçi hilesi instagram takipçi instagram beğeni hilesi


Kategoriler


Sayfalar

Ekin Endüstriyel Uzun Ömürlü Sessiz Blowerlar

http://www.ekinendustriyel.com/ alanında uzman mühendis kadrosuyla 2005 den günümüze blower alanında hizmet vermektedir.

Eşanjörler ile piyasaya giren Ekin Endüstriyel kısa süre sonra sıvı transfer grubu oluşturmuş birçok alanda üretim ve satış yaparak MIT markasını akıllara kazımıştır. Müşteri odaklı yaklaşımı ve müşteriyi merkeze alan tarzı ile sorunsuz hizmet anlayışını birleştirerek büyük başarılar elde etmiştir. Blowerlar hava vasıtasıyla sıvı transferi yapan ekipmanlar olarak adlandırılmaktadır. MIT markalı blowerların, maksimum 2500 m3/h hava debisi sağlaması , 1000 mbar’a kadar basınç oluşturması yüksek sıcaklıkta çalışması, sessiz blower özelliğini sağlaması ,yağsız çalışması ve bu yüzden çevre dostu olması kolay montajı vibrasyon ve dinamik ayarlarının çok güzel olması sonucunda kısa sürede akla gelmeyi başarmıştır.

Bunun dışında plakalı eşanjör,lehimli eşanjör,borulu eşanjör ve fanlı yağ soğutucu gibi ısı transfer alanındada hizmet vermekte olan MIT markası paket sistemlerde yaptığı inovatif tasarımlar ile Türkiyenin gelişmesinde etkili olmuştur. Hvac alanında yaptığı buhar gücü ile ısıtma sistemleri kısa süre içerisinde tüm sektörde bilinir hale gelmesini sağlamıştır.

Blowerların fiyatlarının kalitesine göre uygunluğu sonucunda MIT  markası bu alanda ismini duyurmayı başarmıştır.

Nokta Atışı Blower Seçimi

Blower satıında en çok konuşulan konu blower seçimidir. Ekin Endüstriyel Arge Çalışmaları sonucunda ortaya çıkan blower seçim programı sayesinde rahatlıkla ve bütçenize uygun blowerlar alabilirsiniz. Mühendis ekibimize aşağıdaki blower bilgisini verdiğinizde sonuçtan çok mutlu olacaksınız.

Blower seçimi için en önemli ihtiyaç duyulan bilgiler (hava için) aşağıdaki şekilde sıralanmıştır. 
-İhtiyaç olan hava debisi (m3/h, Nm3/h gibi)
-Hava aktarmak için kullanılacak ise blowerın yenmesi gereken pozitif basınç (mbar, bar, mSS gibi)
-Vakum için kullanılacak ise blowerın vakum değeri (-mbar, -bar gibi)
-Ortam Sıcaklığı

Şuanda ısı transfer grubu,sıvı transfer grubu, basınçlı kaplar grubu ve paket sistemleriyle Des Sanayi Sitesi 107.Sok Yukarı dudullu Ümraniye İstanbulda çalışmalarına devam eden Ekin Endüstriyel 444 35 46 telefonundan siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

KAYNAKÇA: http://www.ekinendustriyel.com/blower/blower-nedir/
Yazar Hakkında

erdem

Devamı için siteye girebilirsiniz tıklayın


Yorumlar


No comments yet! Be the first:

Your Response


Ücretsiz Makale Paylaş agar io oyna agar io pvp silkroad pvp serverler silkroad 110 cap serverler Film Seyret Game of Thrones izle yabancı dizi izle

Çok Okunanlar - Tüm Kategoriler