instagram takipçi hilesi instagram takipçi instagram beğeni hilesi


Kategoriler


Sayfalar

Myra Estetik Hizmetleri İzmir

Myra Estetik 2006 yılından bu yana İzmir, İstanbul ve Bursa'da lazer epilasyon, cilt bakımı, saç ekimi ve estetik gibi bir çok alanda uzman personelleri ile hizmet etmektedir. Uygun fiyatlara gerçekleştirilen bu hizmetler sayesinde kendinize olan güveniniz artacak güzel ve şık bir vücuda sahip olabileceksiniz. Bugün sizlere Myra Estetiğin sunduğu hizmetler hakkında kısa bilgilendirmeler yapalım;

Lazer Epilasyon

Vücutta bulunan istenmeyen kıl ve tüyleri kalıcı bir şekilde yok etme işlemi günümüzde lazer epilasyon ile sağlanmaktadır.

Botox

Yüzdeki kırışıklık ve çizgileri yok ederek daha genç ve güzel bir cilde sahip olmak için kullanılan botox ayrıca migren ve aşırı terleme rahatsızlıklarını da gidermektedir.

Cilt Bakımı

Genel olarak sivilce, akne ve leke gibi rahatsızlıkların çözülmesi için kullanılan bir tedavi biçimidir.

Saç Ekimi

Daha çok erkeklerin tercih ettiği bu yöntem kalıcı olarak dökülmüş saçın yerine doğal yollarla yeni saç ekiminin gerçekleşmesidir.

Yukarıda yer alan tüm hizmetler hakkında daha fazla bilgiyi myraestetik.com sitesinden öğrenebilirsiniz. 
Yazar Hakkında

ebru

Estetik ve güzellik alanında bir çok başarılı işlere imza atan Myra Estetik size güzel bir vücuda sahip olma imkanı sunuyor.


Yorumlar


No comments yet! Be the first:

Your Response


Ücretsiz Makale Paylaş agar io oyna agar io pvp silkroad pvp serverler silkroad 110 cap serverler Film Seyret Game of Thrones izle yabancı dizi izle

Çok Okunanlar - Tüm Kategoriler