instagram takipçi hilesi instagram takipçi instagram beğeni hilesi


Kategoriler


Sayfalar

Bursa Nilüfer Temizlik Firması

Bursa'nın Nilüfer ilçesinde temizlik firması arayan insanlar için profesyonel anlamda hizmetler sunmakta olan Elit Temizlik ev temizliği, ofis temizliği, merdiven temizliği, villa temizliği, inşaat temizliği gibi alanlarda profesyonel hizmetler vermetkedir. Sabit ve deneyimli personel kadrosuyla hizmetler sunmakta olan Bursa temizlik şirketi sizlere yaşam boyu tertemiz yaşam alanları sunabilmek adına sigortalı personeliyle beraber önce iş güvenliği sonra tam müşteri memnuniyetini hedeflemektedir. Nilüfer temizlik şirketimizle iletişime geçmek isterseniz hemen 0535 632 21 67 ya da 0534 490 24 88 numaralı telefon hattını arayabilir ve kısa bir süre içinde Bursa'nın deneyimli temizlik ekiplerinden en uygun fiyat garantisiyla yararlanabilirsiniz. Bursa'nın Nilüfer ilçesinde yer alan Görükle semtinde faaliyetlerini sürdürmekte olan şirketimiz başta Nilüfer olmak üzere çevre ilçelerde de aktif olarak temizlik hizmetlerinden yararlanmanızı sağlamaktadır.
Yazar Hakkında

ümit

Şirket sahibimiz, 1992 Yılında Sakarya'da doğmuş ve bilişim hizmetleri ile temizlik hizmetlerini bir araya getirerek Bursa'da yaşamını sürdürmekte olan halkımıza bireysel ve kurumsal çözümler sunmuştur.


Yorumlar


No comments yet! Be the first:

Your Response


Ücretsiz Makale Paylaş agar io oyna agar io pvp silkroad pvp serverler silkroad 110 cap serverler Film Seyret Game of Thrones izle yabancı dizi izle

Çok Okunanlar - Tüm Kategoriler