instagram takipçi hilesi instagram takipçi instagram beğeni hilesi


Kategoriler


Sayfalar

Erzurum Kültür Tanıtım Haber Sitesi

Aziziyeden.com bir Erzurum internet Haber Portalı olarak yaklaşık 6 yıl öncesinde kurulmuş olup, halen bu faaliyetlerine devam etmektedir.

Yaptığımız çalışmalar neticesinde şu anda Erzurum siteleri içerisinde süratle gelişmekte olup, geçtiğimiz yıllar içerisinde Erzurum ve İlçeleri hakkında her türlü haber, fotoğraf, resim ve yazılarla katkı sağlanmıştır. Yaptığımız bu hizmet Erzurum ve Erzurum ilçelerinin kültür ve tanıtımlarına bir katkı sağlamışsa ne mutlu bizlere. Sitemizde oluşturduğumuz forum bölümü ile, hemşerilerimize bir köprü oluşturulmuş, burada yapılan paylaşımlar neticesi uzakta olan dadaşlara bir şekilde ulaşılmaya başlanılmıştır.

Forum bölümümüzde her türlü paylaşım yapılmaktadır. Uzaktaki hemşerilerimiz bize sitemiz ve forum bölümümüzle ulaşabilirler.

Sitemizde bulunan yazarlarımız bölümü Erzurum’un yetiştirmiş olduğu güzide yazarlarımız ve şairlerimizin yazılarının paylaşıldığı bir bölümdür. Yazarlarımız ve şairlerimiz bu bölümde kendilerinin özgün makalelerini yayınlayarak, Erzurum Kültürüne ve tanıtımına büyük katkı sağlamaktadırlar.

Haberler bölümünde ise Erzurum ve ilçelerinden haberlere yer verilmekte olup, ayrıca Erzurum ilinde yayın yapan bir çok haber portalından resimli ve animasyonlu haberler yer almaktadır. Yine Erzurum esnafının tanıtımına yönelik bir bölümde mevcuttur. Ayrıca sitemizde günlük burç yorumları, rüya tabirleri, altın ve döviz günlük kurlarını görebileceğiniz bir bölüm mevcuttur.

Sitemizde bulunan oyun bölümümüzde ise çocuklara yönelik oyunlar bulunmaktadır. Anket bölümünde ise, Erzurum a yönelik anketler sürekli güncellenmektedir.

Sitemiz yukarda anlatıldığı şekli ile yaklaşık beş yıldan beri siz sayın hemşerilerimize hizmet etmekte olup, yine elimizden geldiğince, gücümüzün yettiğince bu hizmetlerine devam edecektir.

Tüm Erzurumlu hemşerilerimizi portalımıza, paylaşıma bekliyoruz…
Yazar Hakkında

ahmet

Erzurum


Yorumlar


No comments yet! Be the first:

Your Response


Ücretsiz Makale Paylaş agar io oyna agar io pvp silkroad pvp serverler silkroad 110 cap serverler Film Seyret Game of Thrones izle yabancı dizi izle

Çok Okunanlar - Tüm Kategoriler