instagram takipçi hilesi instagram takipçi instagram beğeni hilesi


Kategoriler


Sayfalar

Bilgi Rehberi

Teknolojiye günümüzün yarısını ayırdığımız zamanlar içerisindeyiz. Gelişimini hızla sürdüren teknoloji karşısında cahil duruma düşmemek için bilgiye, en azından rehberlere ihtiyaç duyarız. Bu bilgiyi edinebileceğiniz teknoloji için açılmış bloglar çok fazla sayıda. Kimisi özgün içeriğiyle, gerçekten birşeyleri öğrenmemize vesile oluyor. Kimisi ise yalan dolan veya kopya içerikle canımızı sıkıyor. Ben de teknolojiye çok meraklı biri olarak, internette, televizyonda, çevremde gördüğüm, duyduğum, kısacası öğrendiğim bilgileri bir sitede yayınlamaya karar verdim.

Bilgi Rehberi olarak Temmuz 2015'de yayına atıldım. Günde ortalama iki nitelikli ve özgün yazıyla, teknoloji meraklılarına bilgi veriyor, rehberlik ediyorum. Forumlarda gördüğüm, eksikliğini hissettiğim konuların yazılarını oluşturuyor, kişileri bloğuma davet ediyorum.

Her insan oluşturduğu güzelliğin karşılığını ister...

Bir çocuk doğuran anne, hayırlı bir evlat olmasını istemez mi? Veya ödevini zamanında yapıp, dersi dinleyen bir öğrenci, iyi bir dereceyle okulunu bitirmek istemez mi?

Bizimkisi de o hesap. Hergün artan kişi sayımızla hizmet verdiğimiz, birşeyleri öğrettiğimiz ziyaretçilerimizden gelen yorumlar bizleri mutlu etmiştir. Artan ziyaretçilerimize gereken ilgiyi ve alakayı göstermek için üç kişi bloğumuz olan Bilgi Rehberi için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sizler de bizler gibi teknolojiye meraklıysanız, okumayı ve yazmayı seviyorsanız iletişim bağlantımızla bize ulaşabilir, sayfamızda editör olabilirsiniz.

Sitemizde Teknoloji, Oyun, Mobil, Bilgisayar, Windows, Wordpress, SEO ve Sinema alanında bilgiler yer alıyor. Canınızın kesinlikle sıkılmayacağı bir temayla hem gözünüze, hem de gönlünüze hitap edeceğimizden eminiz. Hepinizi bekleriz, sağlıcakla...
Yazar Hakkında

selim

26 Yaşında okumayı ve yazmayı seven, Teknoloji meraklısı, bağımlısı, putperesti. Bir evin bir oğlu, DOTA düşkünü...


Yorumlar


No comments yet! Be the first:

Your Response


Ücretsiz Makale Paylaş agar io oyna agar io pvp silkroad pvp serverler silkroad 110 cap serverler Film Seyret Game of Thrones izle yabancı dizi izle

Çok Okunanlar - Tüm Kategoriler