instagram takipçi hilesi instagram takipçi instagram beğeni hilesi


Kategoriler


Sayfalar

www.sporcupazari.com

Sporcu Pazarı 2007 yılından bu tarafa internet üzerinden spor malzemeleri satışı yapan bir e-ticaret girişimidir. Sitenin çıkış noktası mücadele sporları tabir edilen dövüş spor malzemeleri ile başlamıştır. Bununla beraber 2014 yılında diğer spor malzemeleri ve profesyonel bisiklet ve bisiklet ekipmanları ile ürün çeşidini genişletmiştir.

Firma profesyonel bisiklet markası olarak kron bisiklet ile çalışmakta olup beraberdinde salcano gibi farklı markaların satışlarını da yapmaktadır. Bisiklet aksesuarları ile ilgili olarak taiwan malı kaliteli aksesuarların yanı sıra Topeak marka ürünlerin satışı da yapılmaktadır.

Girişimin öne çıkan özelliklerinden bir tanesi çalışanların tamamının sporcu olmasıdır. Böylece malzemelerle ilgili daha profesyonel destek ve bilgilendirme yapılabilmektedir.

Firmanın iletişim bilgileri www.sporcupazari.com web sitesinin yanı sıra 0 332 666 00 00 - 0545 55 666 55 numaralı telefonlardır.

 
Yazar Hakkında

Abdülhamit TOPÇU

Abdülhamit TOPÇU 1997 yılından beri Mücadele Sporları başta olmak üzere bir çok spor dalında sporculuk yapmış bir sporcudur.

Bunun yanında an itibariyle Kick boks, Wushu Muay Thai alanında belgeli antrenördür.

Bunun yanında Boks, Kick boks, Muay thai, Wushu ve bisiklet alanlarında lisanslı sporcudur.


Yorumlar


No comments yet! Be the first:

Your Response


Ücretsiz Makale Paylaş agar io oyna agar io pvp silkroad pvp serverler silkroad 110 cap serverler Film Seyret Game of Thrones izle yabancı dizi izle

Çok Okunanlar - Tüm Kategoriler