instagram takipçi hilesi instagram takipçi instagram beğeni hilesi


Kategoriler


Sayfalar

www.datmedya.com

Datmedye Reklam Ajansı 2006 yılında Konya da kurulmuştur. Firma Konya yerelinde öncelikle Web tasarım olmak üzere internet üzerinden pazarlama konusunda çalışmalar yapmaktadır.

Web tasarım hizmetini almak kolay fakat internet üzerinden pazarlama strajileri geliştirmek ve bunları yönetmek o kadar kolay değildir.

Firmanın web sitesi adresi www.datmedya.com adresidir. bunun dışında firmanın geliştirmiş olduğu interpratik adı altında bir içerik yönetim sistemi de mevcuttur. Bu sistemin adresi de www.interpratik.com dur.

Datmedya Elektronik Mağazacılık San. ve Tic. Ltd. Şti. nin sporcupazari.com adresinde bir de e-ticaret girişimi mevcuttur. Bu girişim ile internet üzerinden spor malzemeleri satış hizmeti gerçekleştirmektedir.

Web Tasarım, Google Optimizasyonu, Facebook ve Google Reklamları alanında hizmetlere devam etmektedir.
Yazar Hakkında

Abdülhamit TOPÇU

Abdülhamit TOPÇU 1998 yılında bilişim sektöründe çalışmaya başlamış olup o yıllarda internet sistemleri alanında çalışmalar yapmıştır. 2006 yılında Datmedya Reklam Ajansını kurmuş ve Konya da Web tasarım ve internetten pazarlama alanında çalışmalar yapmıştır. 2007 yılında www.sporcupazari.com adresinden spor malzemeleri satışı yapılmaya başlanmıştır. 2014 yılında kurulan Datmedya Elektronik Mağazacılık San. ve Tic. Ltd. Şti. de yöneticilik yapmaktadır.


Yorumlar


No comments yet! Be the first:

Your Response


Ücretsiz Makale Paylaş agar io oyna agar io pvp silkroad pvp serverler silkroad 110 cap serverler Film Seyret Game of Thrones izle yabancı dizi izle

Çok Okunanlar - Tüm Kategoriler