instagram takipçi hilesi instagram takipçi instagram beğeni hilesi


Kategoriler


Sayfalar

Robolink Teknoloji

Robolink Teknoloji,  2011 Yılında kurulan  temel elektronik, kablosuz haberleşme, komponent tedariği, robotik ve hobi uygulamalarına yönelik uzmanlaşmış bir teknoloji firmasıdır.  www.robolinkmarket.com sitesi online direk satış kanalıdır. HopeRF firmasının Türkiye'deki tek resmi dağıtıcısı olmakla birlikte bu firmanın ürünleri için en düşük fiyat garantisi vermektedir. Bununla birlikte Seeed Studio ve Arduino resmi dağıtıcısı olan firma, perakende ve toplu alımlarda özel fiyat imkanları sunmaktadır.


Robolink Teknoloji her geçen gün büyüyerek, kendine özgü tasarım ve teknolojilerini geliştirerek sektörün öncü firmalarından biri haline gelmiştir. Robolink Teknoloji, elektronik komponent tedariği dışında bir elektronik projesinin fikir aşamasından seri üretim sürecine kadar olan tüm süreçlerde çözüm ortaklığı yapmaktadır. Mühendislik yetenekleri, RF pcb kart tasarımı, pcb kart baskı ve dizgi süreçleri , gömülü yazılım, mobil yazılımlar, web sitesi tasarımı, malzeme tedariği konularını içine alan entegre bir yapıdır.


Bir çok firma için b2b seviyesinde ürünler tasarlayan ve bu firmaların başarılarından güç alan Robolink Teknoloji, günlük hayat teknolojileri için yenilikçi ürün tasarımlarını  çok yakında kendi markası ile de çıkarmayı hedeflemektedir.
Yazar Hakkında

Robolink

Robolink Teknoloji                                                       


Yorumlar


No comments yet! Be the first:

Your Response


Ücretsiz Makale Paylaş agar io oyna agar io pvp silkroad pvp serverler silkroad 110 cap serverler Film Seyret Game of Thrones izle yabancı dizi izle

Çok Okunanlar - Tüm Kategoriler