instagram takipçi hilesi instagram takipçi instagram beğeni hilesi


Kategoriler


Sayfalar

Oyun Zoom

2014 yılında Marmaris'te kurulmuş 3d oyun sitesidir.Daha önce farklı isimde yayındaydı ve bir süre önce, oyunzoom.com adı ile yayın hayatına devam etmektedir.


En güzel 3d oyun oynamak istiyorum diyen oyuncular için bir çok değişik kategorilerde, en kral oyunlar mevcuttur.Oyunlarda kazandığınız skorları, yorum alanına yazarak, oyunu oynayanlara karşı rekabet oluşturun.İki kişilik oyunlar bölümünde yer alan oyunlarla, arkadaşınız ile bilgisayarınızın başında eğlenceli zaman geçirin.
Siteye eklenecek oyunlar, olası açılmama problemleriyle karşılaşmamak için, farklı tarayıcılarda test edildikten sonra yayınlanmaktadır.Buna rağmen hata ile karşılaştığınız zaman, oyunu rapor ederek en kısa sürede düzeltilmesini sağlayabilirsiniz.


Sitede sadece 3d oyunlar mı var? Hayır, online oyunlar, browser tabanlı web oyunları, multiplayer, flash, webgl, html5, unity gibi değişik formatlarda oyunlara ulaşabilirsiniz.


Genelde akıllı telefon, tablet gibi cihazlardan, mobil oyun oynamayı severim diyen oyuncular için ise, sürekli güncellenen html5 tabanlı oyunların oluşturduğu, oyunzoom mobil oyun sitesi bulunmaktadır.
Sizde görüş ve önerilerinizi göndererek, oyun sitesinin gelişimine katkı yapabilirsiniz.
Yazar Hakkında

3doyunsahasi

oyunzoom.com (oyunzoom) sitesinin yöneticisi


Yorumlar


No comments yet! Be the first:

Your Response


Ücretsiz Makale Paylaş agar io oyna agar io pvp silkroad pvp serverler silkroad 110 cap serverler Film Seyret Game of Thrones izle yabancı dizi izle

Çok Okunanlar - Tüm Kategoriler