instagram takipçi hilesi instagram takipçi instagram beğeni hilesi


Kategoriler


Sayfalar

Doğru ve Tarafsız Haber

Günümüzde siyasi çekişmeler nedeniyle basın ve medya organları tarafsızlıklarını tamamı ile koruyamıyor ve taraf oldukları siyasi oluşumun leyhine, diğerlerinin ise aleyhine yayınlar yapabiliyor. Bu durum doğru ve tarafsız habercilik ilkesine uygun olmadığı için okuyucular yanıltılmış oluyor. Tarafsız haber yapmak ise çok zor da olsa, özellikle internet haberciliği yapan bir çok web sitesi bu işi layıkıyla yapabiliyor. Bunlardan birisi de son dönemlerde ön plana çıkmaya başlayan Haber Sırası adlı internet haber sitesi.

Haber Sırası, 2015 yılının Ocak ayında kurulmuş ve kısıtlı sayıda ekibiyle doğru ve tarafsız haber yapmak için elinden geleni yapmaya çalışan bir platform olarak dikkat çekiyor.

Haber Sırası'nda Türkiye ve Dünyadan en son güncel haberlerin yanında, magazin haberleri, spor haberleri, teknoloji haberleri ve sağlık konularında kaliteli yazılara da yer veriliyor.
Yazar Hakkında

Ferhat YILMAZ

Haber Sırası internet haber sitesinin admini.


Yorumlar


No comments yet! Be the first:

Your Response


Ücretsiz Makale Paylaş agar io oyna agar io pvp silkroad pvp serverler silkroad 110 cap serverler Film Seyret Game of Thrones izle yabancı dizi izle

Çok Okunanlar - Tüm Kategoriler