instagram takipçi hilesi instagram takipçi instagram beğeni hilesi


Kategoriler


Sayfalar

Konya Kron Bisiklet

Kron bisiklet Konya yerelinde en çok tercih edilen bisiklet markalarından bir tanesidir. Bisiklet sporunun yaygınlaşması ile birlikte profesyonel seviyede scott, giant, trek, canondale, corratech, cube, specialized gibi yabancı kaynaklı  bisikletlere alternatif olarak yerli bisiklet ihtiyacı da doğmuştur. Bu alanda Salcano ve Kron markalarının çıkartmış olduğu bisiklet modelleri bisiklet sporcularının ihtiyacını karşılar niteliktedir. Özellikle Kron Bisikletler Konya da gerek kadro tasarımları gerekse fiyat performans avantajı sebebiyle çokca tercih edilen bisiklet markası olmuştur.  Kron bisikletlerin Konya da satışını yapan firmalardan bir tanesi sporcupazari.com sitesi üzerinden internet satışı yapan Datmedya Elektronik Mağazacılık San. ve Tic. Ltd. Şti. dir. 

Datmedya Elekronik Mağazacılık kron bisikletlerin satışı için http://kron.bisikletbayisi.com adresini de yayına açmıştır. Bununla birlikte firmanın www.konyabisiklet.net adresinden yayın yaban sitesinde Kron bisikletler için http://konyabisiklet.net/konya_bisiklet-blog/konya_kron_bisiklet-4.html bir alt sayfa de mevcuttur.
Yazar Hakkında

Abdülhamit TOPÇU

Abdülhamit TOPÇU 1997 yılından beri Mücadele Sporları başta olmak üzere bir çok spor dalında sporculuk yapmış bir sporcudur. Bunun yanında an itibariyle Kick boks, Wushu Muay Thai alanında belgeli antrenördür. Bunun yanında Boks, Kick boks, Muay thai, Wushu ve bisiklet alanlarında lisanslı sporcudur.


Yorumlar


No comments yet! Be the first:

Your Response


Ücretsiz Makale Paylaş agar io oyna agar io pvp silkroad pvp serverler silkroad 110 cap serverler Film Seyret Game of Thrones izle yabancı dizi izle

Çok Okunanlar - Tüm Kategoriler