instagram takipçi hilesi instagram takipçi instagram beğeni hilesi


Kategoriler


Sayfalar

En iyi yurt dışı kayak turu merkezleri

Bu yazımız da Bansko’ya nasıl gidilir , Bansko nerededir, Bulgaristan vizesi nasıl alınır ,Bulgaristan’a Schengen ile giriş yapılır mı , Bansko kayak deneyimleri nasıldır sorularına cevap vermeye çalışacağız.

Avrupanın sayılı kayak merkezlerinden biri Bansko , Dünya şampiyonalarının yapıldığı bir kayak merkezi, Son yıllarda giderek popülaritesini arttırdı.

Türk kayak severlerin de artık listesine girmeyi başardı , Türk ve İngiliz turistlerin ağırlıkta olduğunu söyleyebiliriz.

Ucuz kayak turu - kayak turları - kayak keyfi - bansko kayak turları - bansko kayak turu - bansko kayak- borovets kayak turları için etiketlendi.

Bansko Ulaşım :

  • Uçak ile ulaşım: Bansko , Sofya’ya otobüs ile 2,5 saat uzaklıkta , Uçak ile Sofya’ya gidiyoruz , oradan Sofya merkez otogarı ,otogardan kalkan çok eski otobüsler ile 2,5 saat süren bir yolculuk ile Bansko’ya varıyoruz ,Uçak ile yolculuk biraz zahmetli
  • Otobüs ile ulaşım: Gene Sofya üzerinde bansko’ya ulaşıyoruz , 8 saat süren bir yolculuk ile otagar ulaşıyoruz hemen aynı yerden Bansko otobüsleri ile 25 Leva karşılığında Bansko’ya gidiyoruz.
  • Özel araç ile Bansko’ya ulaşım: Bulgaristan Edirne Kapıkuleden çıkış yapıp Edirne-Haskova-Plovdiv(filibe)-Pazardzhik(Oazarcık)-Velingrad-Yakoruda-Bansko  üzerinden ulaşabiliriz İstanbul bansko bu şekilde 600 km olacaktır . Bulgaristan yollarının genelde tek şerit , otobanın az olduğunu düşünürsek , rahat bir yolculuk için , YunanistanÜzerinde Banskoya gitmek en iyisi, İpsala gümrüğünden girip ,İpsala-Alexandrepolis(Dedeağaç) Komotini (gümülcine)- Xanthi(İskeçe) , Kavala-Drama- üzerinde geçip Exhochi sınır kapısından Bulgaristana giriş yapıp  ; Gotse Delchev üzerinden Razlogu takip edip 633 km de Bansko’ya ulaşabiliriz. Yunanistan Drama’ya kadar otoban olduğu için daha konforlu bir yolculuk sizi bekliyor.Hemen belirtelim arabanızla Yunanistan ya da Bulgaristan’a gidecekseniz trafik kurallarına azami uyalım yüklü miktarda ceza yememek için , özellikle park yasağı olan yerlere hiç park etmeyin özellikle Bansko’da hemen aracınız çekilir.
  • Özel Araba ve Motosiklet  İle Yurt Dışına Çıkış İşlemleri yazımızı okumnanızı tavsiye ediyoruz.
  • Bansko Turu : Bir çok firma Bansko’ya kayak turları düzenlemektedir, fiyat performansı açısından makul olan bu turlar tercih edilebilir.

 

 

Ucuz kayak turu - kayak turları - kayak keyfi - bansko kayak turları - bansko kayak turu - bansko kayak- borovets kayak turları için etiketlendi.




Yazar Hakkında

Berhel

BERHEL TURİZM


Yorumlar


No comments yet! Be the first:

Your Response


Ücretsiz Makale Paylaş agar io oyna agar io pvp silkroad pvp serverler silkroad 110 cap serverler Film Seyret Game of Thrones izle yabancı dizi izle

Çok Okunanlar - Tüm Kategoriler