instagram takipçi hilesi instagram takipçi instagram beğeni hilesi


Kategoriler


Sayfalar

Kırmızı ruju böyle sürün

Hanımlar kırmızı ruj her ne kadar cesaret istese de rujunuzu matlaştırarak kırmızı rujunuzu dilediğiniz gibi sürebilirsiniz. İşte kırmızı ruj sürme tüyoları sizlerle…

Öncelikle hanımlar dudaklarınızın şeklini çok iyi bilmeniz gerekiyor. Ruju parmaklarınızla veya doğrudan tüpten sürerseniz, dudaklarınıza daha doğal bir hava verebilirsiniz.Ruju ortadan başlayarak sürün. Ruj fırçasını ileri ve geri hareket ettirin. Turuncu tonları dişlerin sararmış gözükmesine neden olabilir.

kırmızı ruj kullanımı

kırmızı ruj kullanımı

Rujunuzu mat mı parlak mı kullanmak istiyorsunuz. Makyaj uzmanlarının çoğu kırmızı ruj sürenlerin parlak tercih etmeleri gerektiğini öneriyor. Rujun ne kadar şeffaflığı varsa dudaklara o kadar çok boyut ve gerçeklik verdiği ileri sürülüyor. Benim gibi matlığı tercih edenler ise sıcak pembe ve gerçek kırmızı gibi bazı renklerin mat varyasyonlarının daha güzel durduğunu düşünüyorum. Kırmızı rujunuz parlak kırmızıise matlaştırmak için üzerine hafifçe pudra dökebilirsiniz.

Kırmızı rujunuza farklılık katmak isterseniz koyu tonlar bulunan toz forınızdan bir miktar fırça yardımıyla aldıktan sonra dudaklarınız kenar kısımlarına hafifçe uygulayın. Geçişi mümkün olduğunca dikkat ederek sağlayın.
Yazar Hakkında

kadın ne ister

kadineister.com


Yorumlar


No comments yet! Be the first:

Your Response


Ücretsiz Makale Paylaş agar io oyna agar io pvp silkroad pvp serverler silkroad 110 cap serverler Film Seyret Game of Thrones izle yabancı dizi izle

Çok Okunanlar - Tüm Kategoriler