instagram takipçi hilesi instagram takipçi instagram beğeni hilesi


Kategoriler


Sayfalar

2015 Model Kron Bisikletler

Kron bisiklet türk markası olup ülkemizde başlıca tercih edilen profesyonel bisiklet markalarından bir tanesidir.

Kron bisiklet markalı ürünler aluminyum alaşım kadroya sahip olup modellerin hepsinde shimano komponentler kullanılmaktadır. Bununla birlikte bazı modellerde jant teker göbekleri gibi bazı parçalarda shimano markalıdır.

Kron Bisikletler halk bisikleti tabir edilen bisikletlere göre oldukça hafif ve kullanımı çok daha az yorucudur. Üründe daha önceki senelerde Rubena Marka lastikler kullanılırken 2015 model kron bisikletlerde Kenda marka lastikler kullanılmıştır.

Bu anlamda bisikllet alım maliyeti olarak halk bisikletlerine göre biraz yüksek olmasına rağmen uzun vadede daha uzun süreli ve rahat kullanım sağlayarak verilen ücreti hak etmektedir.

Kron Bisiklet markasının en çok tercih edilen modelleri MTB bisiklet olarak da ifade edilen Dağ bisikletleridir. Bu bisikletler Kron XC150, Kron xc250, Kron xc300, Kron xc500, Kron xc800, Kron xc1000, Kron xc2000 modellerle ifade edilirler.

Kron bisiklet modellerini http://kron.bisikletbayisi.com/   ve https://www.sporcupazari.com/kron-bisiklet adreslerinden inceleyebilirsiniz.

www.sporcupazari.com ve kron.bisikletbayisi.com adreslerinden güncel model ve stokları takip edebilirsiniz.
Yazar Hakkında

Abdülhamit TOPÇU

Abdülhamit TOPÇU

Datmedya Elektronik Mağazacılık

San. ve Tic. Ltd. Şti.


Yorumlar


No comments yet! Be the first:

Your Response


Ücretsiz Makale Paylaş agar io oyna agar io pvp silkroad pvp serverler silkroad 110 cap serverler Film Seyret Game of Thrones izle yabancı dizi izle

Çok Okunanlar - Tüm Kategoriler