instagram takipçi hilesi instagram takipçi instagram beğeni hilesi


Kategoriler


Sayfalar

Kalıcı Makyaj Ankara

Kalıcı ve Güvenli

Kalıcı makyaj steril koşulara dikkat edilerek yapılır ve kişiye yapılacak uygulama her dönem taşıdığında mutlu olacağı doğallıkta yapılmalıdır.

 

Hızlı Sonuç

Uygulama sonunda hemen sonucu görebiliyorsunuz. Bazı bölgeler ek uygulama gerekebiliyor. En fazla 2 seansta kesin sonucu alıyorsunuz.

 

Ağrısız ve Pratik

Uygulama yapılacak bölgeye daha öncesinde sürülen lokal anestezi sayesinde kişi hiçbir ağrı yada acı duymadan, aynı gün sosyal hayata dönebilmektedir.

 

Zamandan Tasarruf

Her bölgeye göre değişmekle birlikte genel anlamda yaklaşık uyuşma süresi dahil 1 saat olarak söylenilebilir.

Kalıcı makyaj veya daha doğru ismiyle “Mikro Pigment uygulaması” mikro, steril ve tek kullanımlık bir iğne ile doğal ve mineral renklerin deri yüzeyinin hemen altına aşılanması işlemidir. Bu alerjik olmayan, ciltlerde özellikle yüz ve vücut kullanımı için tasarlanmış olup, katkı ve koku maddesi içermez. Kalıcı makyajın dövme ile karıştırılmaması gereklidir, ama aynı şekilde uzun yıllar ciltte kalarak doğal görünümü korur. Daha çok kozmetik-dövme sayılabilecek bu işlem sayesinde kaş, göz çizgisi veya dudaklarda doğal cilt renginizle uyumlu etkiler yaratılabileceği gibi bazı ufak kusurlar kapatılabilir. Şekil bozuklukları giderilebilir. Böylece daha düzgün, bakımlı ve genç bir görünüm kazanılabilir. Mikro Pigmentasyon, halk arasındaki adı ile kalıcı makyaj, aslında semi permanant, yani yarı kalıcıdır. Nedenine gelirsek; Mikro pigmentasyonda kullanılan pigmentler, boya maddeleri, zamanla hücrelerin fizyolojik fonksiyonu olan FAGOSİTOZ ile yok olurlar. Hücre, pigmenti içerisine alır, parçalar ve yok eder. Diyebiliriz ki, mikro Pigmentasyon 2-3 senede yok olur, ancak yinede bu durum cilt tipi ile bağımlıdır, bazı ciltlerde pigmentler tamamıyla yok olmaz bazı gölgeler kalabilir. Burada özellikle vurgulamak gerekir ki kullanılan boya maddelerinin kesinlikle, organizmaya zararlı etkisi söz konusu değildir.

 
Yazar Hakkında

burak eo

Kalıcı makyaj uzmanıyım 


Yorumlar


No comments yet! Be the first:

Your Response


Ücretsiz Makale Paylaş agar io oyna agar io pvp silkroad pvp serverler silkroad 110 cap serverler Film Seyret Game of Thrones izle yabancı dizi izle

Çok Okunanlar - Tüm Kategoriler