instagram takipçi hilesi instagram takipçi instagram beğeni hilesi


Kategoriler


Sayfalar

Yemek Tarifleri

Öncelikle NetteTarif.com ‘a hoşgeldiniz demek istiyorum. NetteTarif projesi 2017’nin ilk günü berkgibi.com ‘un sponsorluğunda hayata geçirilmiş ve geniş kapsama hitap edecek şekilde planlanmış bir projedir.

Gelişmiş Tarif Sistemi ile kolay anlaşılır yemek tarifleri NetteTarif.com da ziyaretçilerimizi bekliyor. Diğer yemek tarifi sitelerinden farklıyız çünkü her yemek tarifi sitesi ziyaretçilerine sadece tarif sunmayı amaçlarken bizim amaçlarımız ziyaretçimizin ihtiyaçlarının tümüne karşılık verebilmektir.

Bundan dolayı tüm ekibimiz kendilerini mutfağa attı ve yemek yapmak için neler gerekli ve mutfakta ne ihtiyaçları var gözlemledi. Böylece ihtiyaçlar doğrultusunda çalışılmaya başlandı. Evet sizlere tencere uzatamayacağız ve ya sebzelerinizi temizleyip ayıklayamayacağız fakat sizlere tenceresiz neler yapabileceğinizi, sebzelerinizi en sağlıklı ve pratik şekilde nasıl temizleyeceğinizi anlatabileceğiz 

2016’nın aralık ayının başında proje yapım aşamasına geçti ve mutfak serüvenimiz biterek bilgisayar serüvenimiz başladı. Yine ziyaretçilerimizi düşündük ve diğer siteleri araştırmaya başladık. Girdiğimiz hiç bir sitenin kendine ait önerileri ve küçük mutfak sırları yoktu. Bizde dedik ki projemize bir tane “İpuçları” bölümü koyalım ufak mutfak sırlarını da buradan paylaşırız. 

NetteTarif.com ‘u diğer sitelerden ayıran bir diğer özellik ise gelişmiş arama panelleridir. Sadece tarif aramayacaksınız, akşam yemeği yapmanız lazım ama ne yapsam diye düşünüyorsunuz değil mi ? Anasayfadaki arama kısmından sadece öğünler kısmından akşam yemeğini seçerek arama yapmanız yeterli olacak.

Kolay yemekler yapmaktan mı hoşlanıyorsunuz yoksa zor yemekler mi ilginizi çekiyor ? Yine anasayfa da bulunan arama kısmından zorluk derecesine göre tarif arayabilirsiniz.

Ve ya istediğiniz bir yemek var ve tarifi mi lazım, arama kutusunun en üst kutucuğuna yemek ismini yazın ve aratın!

Bizler sizin için hizmete başladık, siz de iyi varsınız. 
Yazar Hakkında

BerkOmega

Berk Omega, 09/05/1993 İstanbul - Kadıköy doğum muhtemel boğa burcudur. İlk okulu İstanbul Ümraniye'de bulunan Zübeyde Hanım İ.Ö.O, orta okulu yine Ümraniye de bulunan Mehmet Ali Yılmaz İ.Ö.O 'da okudu. Peki parlak bir okul hayatı olmayan Berk derslerinde başarılı fakat çabuk sıkılan bir öğrenci olduğu için lise'nin 4. senesinde liseden de sıkıldı... Ufak aralardan sonra zar zor okumak istediği bölüme yeniden giriş yaptı... Orta okulun başlarında başladığı internet sevdası her geçen gün daha fazla arttı ve geleceği için en büyük birikimlerinden birini yapmaya başladı... Tüm boş zamanlarını web siteleri ile ilgilenerek geçiren Berk, SEO Danışmanlığı, Tasarım, Kodlama v.b işlerle uğraşarak geçirse de arada bir girip takipçilerine bakmadan duramıyor :-) 11. senesini devirecek olan Berk'in internet' de 5'i ödüllü olmak üzere 88 projesi bulunmaktadır.


Yorumlar


No comments yet! Be the first:

Your Response


Ücretsiz Makale Paylaş agar io oyna agar io pvp silkroad pvp serverler silkroad 110 cap serverler Film Seyret Game of Thrones izle yabancı dizi izle

Çok Okunanlar - Tüm Kategoriler